Stavebniny Stakom
obsah_top.jpg, 4,6kB HISTORIE menu.jpg, 584B FIRMA menu.jpg, 584B STAVEBNINY menu.jpg, 584B STAVEBNÍ ČÍNNOST menu.jpg, 584B KONTAKT

STAVEBNINY

Prodejna stavebnin poskytuje kompletní prodejní servis koncovým zákazníkům i smluvním odběratelům. Nabízí široký sortiment stavebních materiálů -od zdících (cihelné bloky i porobetonové tvárnice), cementu, vápna, hydrátu, omítky, malty, cementového potěru, betonových výrobků, překladů, přes dlažby až po krytinu, pálené tašky, polystyren, tepelné izolace orsil a isover, běžné druhy hydroizolačních lepenek, komínové tvárnice a systémy, keramické dlažby a obklady, dveře a okna, zárubně, nářadí, lepidla, spárovací hmoty, nivelační hmoty, stropní konstrukce a další.

Vzorky běžných stavebních materiálů najdete v regálech prodejny nebo v exteriérové vzorkovně, která se nachází v areálu firmy.

Pokud budete mít zájem o instalaci nebo montáž výrobků u nás zakoupených, rádi Vám poradíme a doporučíme některého z našich smluvních partnerů z řad instalačních firem. Každý měsíc nabízíme určité druhy materiálů se slevami.


firma1.jpg, 10kBfirma2.jpg, 7,3kB
AKCE
PŮJČOVNA STROJŮ
tel./fax: +420 494 371 843 • mob.: +420 602 204 063 • e-mail:info@stakom.euwebmasterValid XHTML 1.0 Transitional